Montáže oken a dveří

Montáže oken a dveří provádíme technologií RAL. RAL montáž je jednoznačnou volbou při instalaci oken a dveří do nízkoenergetických a pasivních domů, ale díky své funkčnosti je vhodná i do dalších typů objektů, jako jsou běžné rodinné, bytové nebo panelové domy.

Výhody RAL montáže

Tento druh montáže se postará o dokonalé utěsnění izolační spáry takovým způsobem, že je spára zcela chráněna před vniknutím vlhkosti z interiéru a na venkovní straně je spára jak chráněna proti vniknutí vody, tak je na této straně rovněž odvětrána. Jednoduše řečeno – voda zvenku nesmí dovnitř a voda zevnitř musí ven. Správně provedená RAL montáž kromě zamezení vniknutí vody zajišťuje také neprůvzdušnost spáry a má velmi dobré tepelné a zvukové izolační vlastnosti.

Technologie RAL montáže

Utěsnění izolační spáry se provádí za pomoci vhodné kombinace několika druhů materiálu použitých v systémovém řešení montáže. Důležitou součástí tohoto utěsnění jsou speciální pásky, které zamezují vzniku tepelných mostů mezi rámem okna a fasádou. Vodotěsná a zároveň paropropustná páska nalepená z venkovní strany rámu spolu s interiérovou parotěsnou páskou nalepenou na jeho vnitřní straně jsou dále zárukou toho, že kolem rámu nebude zatékat voda do fasády. Navíc zabraňují vzniku plísní v blízkosti okna, případně i okna samotného, pokud se jedná o okno dřevěné.

Přečtěte si článek: Montáž oken při rekonstrukci budovy

Jak probíhá montáž od A do Z

Počáteční domluva

Poté, co nás kontaktujete, se domluvíme na podobě zakázky.

Zaměření

Následně přijedeme a přesně změříme všechny potřebné rozměry.

Stanovení ceny

Poté vám sdělíme cenovou nabídku za materiál a naše služby.

Montáž

Montáž provedeme co nejdříve a tak kvalitně, jak jen dokážeme.

Úklid

Než po montáži odjedeme, pečlivě po sobě uklidíme.

Servisní a záruční služby

Poskytujeme servisní služby a záruku na dodané produkty i naši práci.

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

Napište nám

Jsme nejlepší na montáž oken a dveří v ČR