O nás

Co nabízíme? Jistotu. Jistotu pro vás a váš domov. Nabízíme vám službu, kterou poskytujeme od A do Z. Přijedeme, protože dům za námi nevezmete. Promluvíme si, protože váš názor a představa jsou pro nás důležité. Zaměříme, protože bez toho to přece nejde. A nabídneme. Nebojte se nechat projevit kreativitu, dokážeme zajistit i neobvyklé kousky. Pak už je to sranda – objednáme, přivezeme, namontujeme tak, jak to má správně být, a budeme se minimálně těšit na další setkání.

Vaše starost je i naše starost​

Víme, jak těžké je dnes sehnat firmu, případně řemeslníka, který 100% ví, co dělá. Troufám si říct, že jsme přesně ti, které hledáte. Na lidi koukáme z patra jen ve chvíli, kdy montujeme ve výšce. Nechte vaše starosti na nás a užijte si nejen pozdější radost z perfektního výhledu, ale také významnou finanční úsporu. Tu jsme schopni zajistit formou energetické úspory, na kterou se v dnešní době přemrštěných cen energií všichni ještě více zaměřujeme. Je to také jedna z hodnot, která patří mezi naše tři hlavní priority, které nabízíme zákazníkům. Za ušetřené peníze můžete třeba nakoupit, sbalit se a vyrazit na dovolenou.

Naše priority

Vaše spokojenost

Denně pro vás nacházíme řešení vašich požadavků.

Energetická úspora

Vaše úspora je pro nás stejně důležitá jako naše vlastní.

Montáž a následný servis

Vše děláme tak, jak se to opravdu má dělat.

Náš plán do budoucna

Chtěli bychom ještě o trochu povyrůst a zažívat tu radost desítek spokojených zaměstnanců a ještě mnohem většího počtu spokojených zákazníků v co největší míře. Chceme, aby naši zákazníci ani po letech nelitovali toho, že si vybrali právě nás.

Uděláme vše pro to, abychom naplnili všechna vaše očekávání. S plněním vašich snů se totiž plní i ty naše.

To jsme my

Je tomu již několik let, kdy jsme se úplnou náhodou dali dohromady s kolegou Tomášem, konkrétně to bylo v roce 2017. Nebo náhodou vlastně ne… Když jsem se po několika špatných zkušenostech a vidinách velkých peněz vrátil domů z Německa, cítil jsem, jako by mi něco chybělo, kousek mě, kousek toho dobrodružného a zároveň hořkého pracovního života, který jsem u sousedů vedl. Mamánek nejsem, ale vážím si svých rodičů, především mé maminky, která mě vždy dokázala vrátit zpět do reality a pomohla mi překonat vše, když mi říkala moudra typu „nic není zadarmo“ nebo „nikdy se nevzdávej“. Mou životní motivací byl toho času můj syn a partnerka, která se mnou vydržela skoro všechno. Po dvou letech odmlky a přerovnání svých vlastních mínění o tom, jak to vlastně s tím létáním pečených, hezky nadívaných holubů přímo do pusy v zahraničí je, jsem se vrátil zpět na místo činu a hlavně na začátek.

 

Práce je všude plno, takže hned od začátku to šlo ráz naráz. Byla to rychlovka – přijet, cena (hlavně co nejlevněji a hotovo mělo být už včera), plácnout si a montovat a montovat. Super. Jenže jsem byl sám. Inzerát? Proč ne. Téměř okamžitě se mi ozval skromný kluk z malé vesnice u Plzně, Tom. „Jsme parta, vše máme, vše umíme,“ říká mi. Jasně, jasně, takových tu už bylo. „Tohle přeskočíme, Tome a zítra na stavbě“, odpovídám. Druhý den, po pár hodinách společné řeči jsem poznal, že máme dost společného, třeba nezaplacenou práci a zkušenost, že bez dostatku opatrnosti vám nepřiletí v zahraničí do pusy pečený holub, ale zasekne se vám v krku živý albatros.

 

Stavba hotová, peníze vyplaceny přibližně z půlky. Co už, teď jsme v tom spolu… A tak jsem partnera sehnal v podstatě během jediného dne.

A tady začíná náš příběh

Náš společný neúspěch nás přímo dovedl ke spolupráci, která pevně trvá, a vím, že trvat bude. Spojili jsme naše zkušenosti – mé technologické a Tomovu velkou praxi a kreativitu – a k tomu všemu nás neustále pohání obrovská chuť a záliba v naší práci.

 

Obvolal jsem několik firem, schůzky, maily, hovory. Každý jsme si řekl své a přibližně po měsíci hledání jsme dostali obrovskou příležitost od společnosti Höhbauer. Kousek za čárou, práce hodně, firma s dobrou pověstí. Ideální. A zde přišel i náš největší růst. Nábor nových lidí, které jsme postupně učili vše, co známe. Jistota peněz, hlavně pro rodiny kluků, kteří to s námi vše snášejí. A především osobní růst v montážní praxi. Do řad partnerů přibylo několik dalších velkých hráčů. Jiná okna, další zkušenosti. A nyní jsme pod vedením mé maminky, která mě vždy spolehlivě usadí do správných kolejí, založili společnost, prezentující všechny naše hodnoty, za kterými si stojíme, a nabízíme, co umíme nejlépe.

 

Nejdříve jsme tedy působili pohromadě pouze na německém trhu. Až po všech těch zkušenostech a strastech jsme dostali také několik nabídek od nás, z domoviny. Když jsme procházeli několik staveb a viděli jsme, jak se ta práce u nás dělá a jak ten „parotěs“ každá firma v očích zákazníka ovládá, byla pro nás obrovská výzva ukázat, jak se to opravdu má dělat.

 

Ty roky v Německu nás naučili, že okno může prodat každý, ale namontovat ho může jen montér, který ví, jak na to. Skoro každý již nějakou výměnu oken zažil a jistě se shodneme na tom, že i z okna za milion, pokud je špatně namontované, se stane zničený, téměř bezcenný kus materiálu.